Tworząc nasze placówki liczymy się z uwagami i sugestiami rodziców, ponieważ chcemy, aby miejsce, do którego codziennie przyprowadzają swoje dzieci odpowiadało ich najwyższym oczekiwaniom.

Nasze żłobki wciąż się zmieniają, bo stale podnosimy jakość opieki nad dziećmi i standard wyposażenia sal. Do każdej naszej placówki podchodzimy z taką samą troską i profesjonalizmem, dlatego możecie być Państwo pewni, że w każdej z nich Wasze dziecko będzie pod najlepszą opieką.

Bezpieczne miejsce

Obecnie Żłobek Leśny Skrzat posiada 3 lokalizacje w Oleśnicy: na ul. Okrężnej 1, ul. Okrężnej 15 i ul. Wojska Polskiego 56H

Każda z naszych placówek posiada profesjonalny system zabezpieczeń: całodobowy monitoring, system kamer monitorujących sale i wideofon. Stworzyliśmy dla Państwa również specjalne miejsca, z których w dyskretny sposób można obserwować swoje dzieci. Pozwala to ocenić proces ich aklimatyzacji w naszych żłobkach.

Wyposażenie Żłobka oraz zabawki są nowoczesne i dostosowane do wieku dzieci. Posiadają one wymagane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Natomiast budynki i place zabaw spełniają wszelkie przewidziane przepisami prawa normy budowlane, sanitarne i przeciwpożarowe. Nasze placówki są usytuowane w bezpiecznej, spokojnej i pełnej zieleni okolicy z dogodnym dojazdem. Przed budynkami znajdują się miejsca parkingowe.

Jeśli szukacie Państwo bezpiecznego miejsca dla swojego dziecka, w którym będzie czuło się jak w domu – dobrze trafiliście.