9.02.2018

Informujemy, że pierwszy etap rekrutacji do żłobka przy ul. Okrężnej 1 został zakończony. Listę zakwalifikowanych osób mogą Państwo sprawdzić TUTAJ.

Szanowni Państwo w związku z przedłużeniem sie prac remontowo-budowlanych w lokalu gdzie ma być przeprowadzony projekt z EU wydłużamy okres rekrutacji do 31 stycznia 2018.
Termin może ulec zmianie.
Za utrudnienia przepraszamy.

Celem projektu jest aktywizacja osób opiekujących się dziećmi w wieku do lat 3 i pozostających bez pracy w Oleśnicy, poprzez następujące wsparcie:
  • Utworzenie 32 nowych miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w  żłobku Leśny Skrzat w Oleśnicy przy ul. Okrężnej 1, zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3
  • zapewnienie bieżącego funkcjonowania nowo utworzonych miejsc przez 17 miesięcy
Odbiorcami bezpośrednimi  projektu są rodzice sprawujący opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3 i powracający na rynek pracy po urlopach macierzyńskich, rodzicielskich, wychowawczych bądź pozostający bez zatrudnienia.
Projekt umożliwi rodzicom powrót po urodzeniu/wychowaniu dziecka a także znalezienie pracy, bądź podjecie poszukiwania pracy rodzicom pozostającym dotąd bez pracy. Rezultatem będzie zmniejszenie liczby osób pozostających bez pracy w Oleśnicy.
Cele i rezultaty programu zostaną osiągnięte dzięki pokonaniu podstawowych barier, które uniemożliwiają rodzicom dzieci w wieku do lat 3 poszukiwanie pracy: brak zapewnienia opieki nad dziećmi z powodu zbyt małej liczby miejsc żłobkowych i zbyt wysokich opłat za opiekę nad dziećmi.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy pobrać dokumenty rekrutacyjne, wypełnić, podpisać i w kopercie złożyć je w jednej z naszych placówek.

Rekrutacja rozpoczęła się 4 października 2017 i w pierwszym etapie będzie trwać do 22 grudnia 2017.

Wyniki I etapu rekrutacji zostaną ogłoszone dnia 29 grudnia 2017.

Jeżeli w pierwszym etapie rekrutacji nie osiągniemy określonej liczby uczestników będzie ona odbywać się do odwołania.

Lista zakwalifikowanych osób będzie umieszczona na stronie internetowej www.lesny-skrzat.pl

Bardzo prosimy komplet dokumentów dostarczyć w kopercie z podpisem Projekt UE do naszych placówek na ul. Szkolnej 5B jak również Wojska Polskiego 56H.

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać na bieżąco informacje odnoszące się do tego projektu, bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, który umożliwi nam ich przesłanie do Państwa:

Wszelkie dodatkowe informacji mozna uzyskac kontaktujac sie z koordynatorem projektu pod numerem tel 579079721 lub piszac na adres: ue@zlobek.lesny-skrzat.pl