Żłóbek Leśny Skrzat w Oleśnicy ogłasza nabór do swoich placówek w Oleśnicy w formie Opiekuna/Opiekunki.

Główne Zadania:

  • Zagwarantowanie dziecku właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej przez prowadzenie zajęć zabawowych z elementami edukacji z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka
  • Prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych, uwzględniając rozwój psychomotoryczny dziecka, właściwych do wieku.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe pedagogika opiekuńczo – wychowawcza lub przedszkolna i wczesnoszkolna
  • Doświadczenie w zakresie opieki nad dziećmi
  • Elastyczności w zakresie planowania godzin pracy (godziny otwarcia naszych placówek: 6.30-17.00)
  • Umiejętność kierowania grupą dzieci
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność
  • Brak nałogów
  • Kreatywność
  • Motywacja

Oferujemy:

  • Umowę o prace na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Prace w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Wsparcie merytoryczne i praktyczne
  • Szkolenia, coaching
  • Bony świąteczne
  • Premie kwartalne

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres biuro@zlobek.lesny-skrzat.pl