25

sie
2017

Informacje dotyczące opłat w okresie od 1 Września do 31 Grudnia 2017 – ul.Szkolna

Szanowni Państwo – ul. Szkolna 5B

Opłaty od 1 Września są następujące:

  • 438 zł

Od 1 Październik do 31 Grudnia 2017

  • 438zł (czesne) + 11zł (posiłek) x ilość dni = suma ogólna

Każdego pierwszego dnia miesiąca będą Państwo otrzymywać e-mail z informacją jaki jest całkowity koszt pobyty dziecka za dany miesiąc (czesne+wyżywienie). Dodatkowo mogą to Państwo sprawdzić logując się do strefy rodzica. Login i hasło zostaje wysłane do Państwa po wprowadzeniu przez administratora na podany przez Państwa e-mail.

 

Dodatkowo do 1 Września bardzo prosimy o wpłacenie kaucji w wysokości 240zł – Opiekunowie, po podpisaniu umowy, wpłacą na rzecz Żłobka kaucję w wysokości 240,00 złotych. Kaucja stanowi zabezpieczenie roszczeń Żłobka z tytułu płatności wynikających z umowy, a nie dokonanych przez Opiekunów. W przypadku braku roszczeń Żłobka wobec Opiekunów po rozwiązaniu umowy lub jej wygaśnięciu, kaucja zostanie zwrócona Opiekunom w przeciągu 14 dni na wskazany numer rachunku. Kaucja jest nieoprocentowana.

 

Również przypominamy, iż jeżeli do 1 Września 2017 nie zostanie podpisana umowa przez Państwa ze żłobkiem będzie to oznaczać, iż Państwo nie wyrażają chęci aby dziecko uczęszczało do żłobka Leśny Skrzat co oznacza, iż dane miejsce dziecka będzie wolne i będziemy mogli tym sposobem rozpocząć rekrutacje na te miejsce.