20

kwi
2021

Obniżamy kwotę czesnego

PROMOCJA!! 

„Pozostań z nami!!”

Drodzy Rodzice!!

miło jest nam poinformować, że od 19 kwietnia 2021 r. w Leśnym Skrzacie rusza promocja co do opłaty za czesne dla Rodziców dzieci uczęszczających do naszych żłobków (lub będących pod naszą opieką w poprzednich latach), którzy zdecydują się zapisać swoje dzieci do Leśny Skrzat – Przedszkole+ w Oleśnicy.

**Ilość miejsc jest ograniczona**

Dla tych z Państwa przygotowaliśmy super ofertę – obniżenie kwoty czesnego za przedszkole o 50% miesięcznie!!! Podpisując z nami umowę promocyjną będziecie Państwo opłacać czesne w wysokości 270 zł/miesiąc, a nie tak jak standardowo 540 zł/miesiąc, przez kolejnych 12 miesięcy od momentu obowiązywania umowy. Umowa podpisywana jest na 18 miesięcy.

**Ilość miejsc jest ograniczona**

Kim jesteśmy? 

Leśny Skrzat – Przedszkole+ to miejsce nowoczesne oraz przyjazne dzieciom. Naszej codziennej pracy przyświecają dwa założenia – myślimy twórczo i wychowujemy innowacyjnie!

Każdego dnia dbamy o to, aby powierzone nam dzieci czuły się w przedszkolu bezpiecznie i komfortowo. Do naszej placówki zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 5 roku życia.

Wiemy, że to okres w życiu małego człowieka, który może zadecydować o jego wielkiej przyszłości, dlatego niezwykle ważne są dla nas nowoczesne metody dydaktyczne i wychowawcze, które wspierają rozwój zdolności każdego z naszych podopiecznych. 

Dla chętnych z Państwa zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 579-079-721 lub 579-653-159, lub wysyłając wiadomość e-mail na adres:
biuro@lesny-skrzat.pl

ZAPRASZAMY

Załączniki do pobrania:

 

>>Regulamin promocji <<

>>Umowa przedszkole<<