18

maj
2023

Odkryj z nami zakątek zabawy i rozwoju przy ul. Okrężnej 1 w Oleśnicy

💙💙💙💙Gotowi na dalszą podróż po krainie Leśnego Skrzata?💙💙💙💙
Nasz zakątek rozwoju i zabawy 😄 przy ul. Okrężnej 1 w Oleśnicy już za 5 dni ✨ otworzy się specjalnie dla Was 💐 – osób, które aktywnie poszukują miejsca opieki dla swojego dziecka 👶, którego jakość opieki i ogromna wiedza kadry zapewni Wam wewnętrzny spokój i brak zmartwień związanych z pierwszym, niesamowicie ważnym etapem w życiu Waszej pociechy💙💙.
Zakątek rozwoju i zabawy jest miejscem, gdzie dzieci już od swoich pierwszych miesięcy aktywnie uczestniczą w poznawaniu otaczającego je świata. W rytm wszelakich piosenek i żłobkowych zabaw, które zostają dostosowane indywidualnie i trafiają w gusta naszych Skrzatów, nasi podopieczni wspaniale się rozwijają🥰. W akompaniamencie tańców i śpiewów🎤🎹, które niosą się po całej okolicy, nasze Skrzaty przeżywają kolejne wyjątkowe dni w żłobku, a Ciocie 🤱, które pozostają wiernym wsparciem, są obserwatorami nabywania samodzielności, przeżywania lepszych i gorszych dni oraz pozostają powiernikami każdej pojedynczej łezki i każdego uśmiechu😄😁. Ciocie, które sprawują opiekę nad naszymi wspaniałymi podopiecznymi są niesamowite – swoimi osobowościami niemal podbijają serca❤️ Skrzatów, sprawiając, że dzieci czują przynależność do naszej maleńkiej społeczności w Leśnym Skrzacie.
Zakątek rozwoju i zabawy jest miejscem w samym sercu ❣️ Oleśnicy, placówka znajduje się niedaleko rynku, dzięki czemu po udanym dniu w żłobku – czyli z teoretycznego punktu widzenia, codziennie – rodzice chętnie wybierają się ze swoimi pociechami na spacer po okolicy lub porcję przepysznych lodów do okolicznych kawiarni😄. Wchodząc do placówki przy ul. Okrężnej 1, od samego progu witają nas cudowne śpiewy lub odgłosy przeprowadzanych zajęć edukacyjnych, podczas których dzieci chórem odpowiadają na pytania kochanych Cioć. Sale zajęć w żłobku są w pełni wyposażone we wszelkie pomoce dydaktyczne i zabawki, które dzielnie spełniają swoją rolę podczas czasu wolnego na zabawę🧩. Cała placówka jest objęta całodobowym monitoringiem, który gwarantuje Wam, że dziecko pod naszą opieką pozostaje bezpieczne 👶.
Nasze Skrzaty w trakcie dnia w żłobku mają ogromne możliwości poznawania świata 🌎 i zaspokajania dziecięcej ciekawości, które bardzo chętnie wykorzystują 🥰. Dzięki braku monotonii i aktywnym spędzaniu czasu w żłobku, często w okolicach godziny szesnastej przy ulicy Okrężnej 1 słychać zaskoczone westchnienia dzieci, gdy rodzice ,,nagle” zjawiają się, aby odebrać swoje pociechy jak zwykle i według planu. Cóż, Ciocie aktywnie pracują nad tym, żeby nauczyć nasze Skrzaty rozpoznawać godziny na zegarku 🕓, jednak w realizacji ich planu bardzo często przeszkadza fakt, że w naszym Zakątku czas upływa nienaturalnie szybko. Powoduje to, że Skrzaty jasno oznajmiają, że chciałyby zostać w żłobku, a rodzice przyglądają się temu z czułym uśmiechem, otrzymując zapewnienie, że podjęli dobrą decyzję, decydując się na nasz żłobek 🥰🤗.
Jeżeli chcecie zobaczyć na żywo to niezwykłe miejsce oraz przekonać się o metodach wychowawczych i edukacyjnych naszych kochanych Cioć – nie czekajcie i już teraz zapiszcie się na Dni otwarte, które odbędą się 20.05.2023 r.. 😍🥰💙💙💙
💙💙💙Poznajcie Ciocię Wiolę!🥰💙💙💙
Ciocia Wiola i jej niesamowite prace plastyczne 🖌 codziennie uskrzydlają wyobraźnię naszych Skrzatów 🦋 w zakątku rozwoju i zabawy przy ulicy Okrężnej 1.
Niejednokrotnie widzimy, że nasze Skrzaty 🤗 biorą przykład z Cioci Wioli i z niemałym oczarowaniem również próbują swoich sił w pracach manualnych podczas przeprowadzanych zajęć 🥰🥰😍. Jest to coś, co nie tylko skłania do doskonalenia umiejętności naszych podopiecznych, ale również przekonuje nas samych, że Ciocia Wiola i jej głowa pełna pomysłów, pokonując wszelkie przeciwności i trudniejsze dni Skrzatów, zawsze stawia ich dobro i możliwości rozwoju na pierwszym miejscu💙🤗.
Ciocia Wiola jest troskliwa i cierpliwa w stosunku do dzieci, co przejawia się w poczuciu empatii do dzieci i upewniania się co do dobrego samopoczucia naszych Skrzatów👶. Dzięki takim cechom, Ciocia Wiola niejednokrotnie zostaje zauważona zarówno przez rodziców jak i dzieci jako osoba, która wzbudza ogromne zaufanie🤗. Rodzice trafnie punktują, jakoby Ciocia Wiola swoim uśmiechem 😄 odganiała wszelki niepokój, pozostawiając jedynie spokój i maksymalne szczęście z faktu, że w momencie wejścia do żłobka, dziecko pozostaje pod najlepszą opieką pod słońcem ☀️. Jako Asystent Rodzica, Ciocia Wiola zawsze służy pomocą oraz dobrą radą i niesamowitym zaangażowaniem w zyskanie zaufania naszego nowego podopiecznego – praktycznie nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, przez co każda z adaptacji mimo obaw i lęku, kończy się sukcesem i ogromnym uśmiechem rodziców oraz samego Skrzata 😄☀️.
Dzieci kochają Ciocię Wiolę 💙 – to fakt, którego nie da się ukryć i który widać nawet na zdjęciach, gdy nasze Skrzaty z iskierkami w oczach spoglądają na Ciocię, która z fascynacją prowadzi zajęcia.
Zajęcia przeprowadzane przez Ciocię Wiolę są nietuzinkowe i kreatywne, dzięki czemu dzieci mogą nie tylko rozwijać zdolności manualne, angażować się w podejmowane czynności i uczyć się nowych rzeczy, ale również skupić się na poznawaniu świata w bardziej przystępny sposób niż z samych opowieści🌏🌏.
Patrząc na całokształt pracy Cioci Wioli oraz jej metody przeprowadzania zajęć dydaktycznych i rozwojowych, jesteśmy przekonani, że rodzice mogą wziąć głęboki oddech i poczuć wewnętrzny spokój, mając z tyłu głowy, że ich pociecha przebywa pod najlepszą opieką ❤️❤️💞.
💙💙💙Gotowi na opowieść?😄💙💙💙
Dzięki Cioci Agacie, nasze Skrzaty 👶 z Zakątka Rozwoju i Zabawy przy ul. Okrężnej 1 z ogromną chęcią ❤ i zaangażowaniem czynnie uczestniczą w przekazywanych przez nią opowiastkach i historyjkach 📚. Kreatywność Cioci Agaty wydaje się nie mieć granic, kiedy Skrzaty niemal jak zaczarowane, słuchają kolejnych opowiadań i oglądają kukiełkowe teatrzyki 😄.
Opowieści Cioci Agaty są dobre na wszystko 🌟✨– kiedy dzieci nie mogą zasnąć, kiedy nie są zainteresowane nawet swoimi ulubionymi zabawkami lub nawet, gdy rozpiera je energia, przy użyciu której wydaje się, że mogłyby przenosić góry. Dzięki opowieściom oraz innym kreatywnym czynnościom, które pobudzają małe umysły oraz sprawiają, że dzieci ćwiczą swoje zdolności manualne, Ciocia Agata podbija serca naszych podopiecznych 💞. Patrząc, jak Ciocia Agata wykorzystuje swoją wyobraźnię, przekazując dzieciom wyśnione bajki 📖, jak z niemałym zaangażowaniem i pasją ✨ przeprowadza zajęcia oraz jak bardzo dba o dobro swoich podopiecznych, jesteśmy w stanie stwierdzić, że rodzice mogą być spokojni o rozwój swoich dzieci oraz ich bezpieczeństwo pod jej opieką 🥰😍.
Ciocia Agata jest zawsze pogodna 😊 – niczym promyk słońca ☀️ rozświetla Zakątek Rozwoju i Zabawy oraz jego okolice, skutecznie przekonując do siebie zarówno rodziców, jak i dzieci swoją otwartością i ciepłem. Zajęcia, które przeprowadza, przynoszą naszym Skrzatom mnóstwo frajdy – ani myślą o znudzonych ziewnięciach czy innych oznakach, które wskazywałyby na brak zainteresowania lub skupienia podczas dnia w żłobku 💚. Sama myśl o przeprowadzanych zajęciach przez Ciocię Agatę zdaje się rozświetlać małe twarzyczki i skutecznie rozweselać naszych podopiecznych 🤩🥰.
Atmosfera zajęć przeprowadzanych przez Ciocię Agatę świadczy o tym, że jej pasja w przekazywaniu wiedzy naszym pociechom jest nieskończona. Z sali, w której zajęcia zostają przeprowadzane zajęcia niejednokrotnie uciekają chichoty 😄 i gromkie śmiechy 😁, które jak nic innego wskazują na wyśmienitą zabawę i radość dzieci.
Dzieci uwielbiają Ciocię Agatę. Jest to fakt, któremu ani nam się śni zaprzeczać. W szczególności wtedy, gdy jesteśmy w stanie dostrzec uśmiech na twarzach dzieci, kiedy to Ciocia Agata obdarowuje wszystkich swoim uśmiechem, który zapowiada rozpoczęcie kolejnych, zaskakujących zajęć🥰😍.
Pokonując wszelkie przeciwności, trudniejsze chwile i różne humorki naszych Skrzatów, Ciocia Agata sprawia, że dzieci dziarsko każdego ranka przybywają do żłobka, a rodzice mogą być spokojni, zdając sobie sprawę, że ich pociecha jest w najlepszych rękach 😍💚.
💙💙💙I… Pstryk!📸💙💙💙
Ciocia Yana 😍 jak nikt inny potrafi zatrzymać piękno niezwykłej codzienności poprzez niesamowite zdjęcia, które pstryka 📸 naszym wspaniałym podopiecznym 👶. Ciocia Yana to wzorowy fotograf, który godnie spełnia swoją rolę w Zakątku Rozwoju i Zabawy przy ul. Okrężnej 1 🥰. To właśnie dzięki jej wspaniałym zdjęciom rodzice codziennie otrzymują zapewnienie o genialnie przeprowadzonych zajęciach – szerokie uśmiechy 😄 i szczęśliwe 😁 spojrzenie ani na moment nie opuszczają twarzyczek naszych podopiecznych, dlatego Ciocia Yana bardzo często wykonuje im przepiękne zdjęcia właśnie w stanie beztroski i pełnego szczęścia 😍😍.
Ciocia Yana jest niesamowicie kreatywna 🖌, dlatego poza przepięknymi zdjęciami, których nie powstydziłby się niejeden profesjonalny fotograf, Ciocia Yana przeprowadza wspaniałe zajęcia, angażując w nie nawet najbardziej wymagające Skrzaty, które nie tylko świetnie bawią się podczas uczestnictwa w nich, ale również z niemałym zapałem opowiadają o nich swoimi słowami dumnym rodzicom💖💖💖. Już w szatni da się słyszeć wyrazy ekscytacji ✨, gdy Skrzaty z przejęciem wspominają o zaskakujących zajęciach, często rzucając słowa lub wierszyki, których nauczyły się danego dnia. Dzięki temu, Ciocia Yana i jej świetne podejście do przeprowadzanych zajęć lśni ☀️ najcudowniej w naszym Zakątku Rozwoju i Zabawy, powodując, że nawet najbardziej szare dni wydają się odrobinę jaśniejsze 💖.
Jedno jest pewne – z Ciocią Yaną nie ma nudy 🥰! Zabawy, tańce i śpiewy, które niosą się od żłobka przy ul. Okrężnej 1, jasno zapewniają nas, że nasze Skrzaty świetnie pożytkują swój czas, podejmując zaproponowane przez Ciocię aktywności 💕.
Uśmiech Cioci 😄, jej pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w prowadzone zajęcia sprawiają, że dzieci kochają Ciocię Yanę 🤗🤗. Liczne przytulasy i ciepło, które okazuje naszym Skrzatom Ciocia Yana jest niepowtarzalne 🌼💕; Ciocia Yana daje naszym Skrzatom poczucie, że w żłobku znajduje się dla nich bezpieczna przestrzeń na wyrażanie siebie i swoich emocji 🥰😍. Wytrze każdą łezkę i dołoży wszelkich starań, aby ta już więcej nie zagościła na buźce jej wychowanka 🤗. Mówi się, że Ciocia Yana niczym rycerz stoi na straży dobrego humoru i samopoczucia naszych Skrzatów, nie dopuszczając do poczucia odosobnienia ❤️.
Wszystkie działania, które podejmuje Ciocia Yana są staraniami o każdy uśmiech i każdy chichot naszych Skrzatów, bo przy Cioci nie ma miejsca ani czasu na ponury humor, smutek i ciężkie łezki 💕🥰😍☀️.
💙💙💙Szukacie wsparcia w rozwoju Waszych pociech?🤗💙💙💙
Ciocia Amelia i jej dążenie do jak najlepszego rozwoju dzieci 👶👶 w Zakątku Rozwoju i Zabawy przy ulicy Okrężnej 1 sprawiają, że jesteśmy przekonani, iż nasze Skrzaty pozostają pod najlepszą opieką 🤱 przez cały dzień w żłobku ❤.
Ciocia Amelia jest niesamowicie utalentowana – jej cudowne podejście do dzieci zawsze pozostawia nas w szoku, a to, jak dobrze Ciocia Amelia potrafi współpracować nawet z najmniejszymi podopiecznymi, którzy jeszcze nie potrafią dobrze komunikować swoich potrzeb, zawsze powoduje uśmiech na naszych twarzach 🥰😍💙.
Nie ma wątpliwości, że Ciocia Amelia uwielbia swoich podopiecznych. Jej miłość do maluszków jest zaraźliwa – niosąc aurę szczęścia ☺️ i radości sprawia, że wszyscy dookoła zaczynają się uśmiechać 😄. Zawsze ma czas na wysłuchanie potrzeb najmłodszych – często wskazywanymi trochę nieporadnie i swoimi prawie-słowami, jakimi tylko potrafią posługiwać się nasze małe Skrzaty❤. Ciocia Amelia uczy dzieci wyrażać swoje emocje – jej cierpliwość i empatia 🤗 są nie do opisania, a jej uśmiech, gdy jej podopiecznym uda się pokonać kolejny kamień milowy swojego rozwoju, jest nieporównywalnie jasny, przyćmiewając nawet promień słońca ✨.
Poza edukacją najmłodszych i pokonywaniem kolejnych etapów rozwoju naszych podopiecznych, Ciocia Amelia uwielbia zabawy i przeróżne kreatywne czynności, w które może aktywnie włączać nasze Skrzaty 👶👶. Cóż, Ciocia Amelia to znakomity multitalent naszego Zakątka Rozwoju i Zabawy 🥰. Czego tylko się nie podejmie, ma gwarancję, że uzyska stuprocentową uwagę dzieci przez cały czas trwania zajęć. Ciocia Amelia ma również niezwykłą zdolność do wydobywania kreatywności z naszych Skrzatów. Jej zajęcia często pełne farb, bibuły i kolorowych kredek, sprawiają, że dziecięce umysły pracują na pełnych obrotach, nie mając nawet czasu na chwilę znudzenia 😄🤗. Na nudę nasze Skrzaty nie mogą narzekać również podczas wielu zabaw, gdy to Ciocia Amelia przejmuje dowodzenie i pokazuje, że jest mistrzem w tańcach i śpiewach. Jej wspólne występy ze Skrzatami podczas zabaw ruchowych są prawdziwym widowiskiem, które jasno pokazuje, że jej wychowankowie rozwijają swoją iskrę aktorów, muzyków i tancerzy już od pierwszych lat życia 😍💙.
Energia Cioci Amelii, jej kreatywność i miłość do Skrzatów sprawiają, że każdy dzień w Zakątku Rozwoju i Zabawy jest wyjątkowy i pełen niezapomnianych chwil i dlatego właśnie to jest jednym z fundamentów, dzięki którym Skrzaty co rano z uśmiechem na twarzy przychodzą do naszego żłobka 💙💙😍.
💙💙💙Wszyscy gotowi? To już jutro!😍💙💙💙
Ale zleciało, co? 😄
Na pewno zdążyliście już poznać nasze Ciocie ❤✨ i przekonać się o pasjonujących działaniach, jakie podejmują, aby nasze Skrzaty 👶 spędzały czas w żłobku w najlepszy sposób – przepełniony kreatywnością i zabawami❤🥰. Dowiedzieliście się o ich niesamowitym podejściu do dzieci, niespotykanym zaangażowaniu w przeprowadzane zajęcia oraz wielu, wielu innych pozytywnych cechach, które sprawiają, że zarówno dzieci, jak i Rodzice z uśmiechem na ustach przychodzą każdego ranka do naszego żłobka przy ul. Okrężnej 1 w Oleśnicy❤😄.
Możemy Wam opowiadać o innych możliwościach naszego Zakątka Rozwoju i Zabawy oraz o cudownej kadrze, która go tworzy jeszcze przez kolejne godziny, mamy coś przystępniejszego, specjalnie dla WAS 😍🤗! Już jutro, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami odbędą się dni otwarte, podczas których nie tylko będziecie mieli okazję poznać wspaniałe Ciocie i zobaczyć placówkę od wewnątrz, ale również skorzystać wraz ze swoimi pociechami z mnóstwa atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy ❤✨. Są to m.in.:
💙 malowanie twarzy
💙 zabawy z dziećmi
💙 popcorn i inne przekąski
💙 kącik plastyczny
Sprawimy, aby ten dzień był niesamowity ❤ zarówno dla Waszych pociech, jak i dla Was i został zapamiętany na długo, jako wstęp do nowego etapu w życiu dzieci.
Do zobaczenia! 🤗😍🥰