24

kwi
2023

Odkryj zakątek pasji przy ul Wojska Polskiego i daj się zaczarować…

Puk, puk🚪🚪🚪

Kto tam❓

To nasz niepowtarzalny Zakątek Pasji przy ul. Wojska Polskiego 56H w Oleśnicy🏫 przypomina się, że równo za 5 dni otworzy się dla wszystkich osób, które poszukują miejsca opieki dla swojego dziecka🤱

Zakątek Pasji jest miejscem, gdzie dzieci już od swoich pierwszych miesięcy mają styczność z naszymi cudownymi Ciociami, które pozostają specjalistkami w odkrywaniu pasji i talentów u najmłodszych. Mówi się, że Ciocie z tej placówki mają genialny dar – skutecznie zaciekawiają wszystkie dzieci, a z samych zajęć są w stanie wyciągnąć najbardziej inspirujące rzeczy. Po Oleśnicy chodzi pogłoska, że w żłobku przy ul. Wojska Polskiego panuje inne przyciąganie ziemskie – rodzice przyznają, że ich dzieci chcąc zostać tam tak długo, jak tylko się da, z ogromnym trudem wychodzą ze żłobka.

A teraz rozsiądźcie się wygodnie i na krótką chwilę przenieśmy się wszyscy razem do Zakątka Pasji…

Wchodząc do szatni od razu można zauważyć klimat placówki. Czujecie to? To atmosfera niespotykanych perspektyw dla przyszłości Waszych dzieci. Wchodząc dalej, w placówce mamy trzy pomieszczenia, w których realizowane są zajęcia. Cała placówka natomiast jest objęta całodobowym monitoringiem, który gwarantuje Wam, że dziecko pod naszą opieką jest bezpieczne. Do przeprowadzania tematycznych zajęć nasze Ciocie angażują nie tylko swoje godne podziwu umiejętności, ale również wdrażają poznane techniki i metody wychowawcze przy użyciu najnowszych pomocy dydaktycznych, które są najbardziej skuteczne i najbardziej przyswajalne dla młodych umysłów dzieci. Wdrażane metody pozwalają na zadbanie o każdy, rozwijający się zmysł dziecka. Szeroki wachlarz zajęć dodatkowych jest niczym ster, który kieruje statkiem możliwości i pasji Waszego dziecka. Język angielski lub rytmika? A może zajęcia z alpakami albo pieskami? A kto skusiłby się na Kuchcikowo lub zajęcia sensoryczne? A może jednak zajęcia z matematyki? Dziecko z każdych zajęć poza niesamowitymi przeżyciami wynosi również niezapomniane wspomnienia. Jeżeli w Waszej głowie pojawia się dylemat, na które z zajęć zapisać dziecko, od razu Was uspokajamy i zapewniamy, że dziecko może uczęszczać na wszystkie z wymienionych zajęć w ramach czesnego.

Już? Wyobraziliście sobie tą magiczną placówkę?

Jeżeli chcecie zobaczyć na żywo to pasjonujące miejsce oraz przekonać się o metodach wychowawczych i edukacyjnych naszych kochanych Cioć – nie czekajcie i już teraz zapiszcie się na Dni otwarte, które odbędą się 29.04.2023 r.

Ciocia Karolina to magiczny, analityczny umysł zakątka pasji przy ulicy Wojska Polskiego. Uwielbia rozbudzać w dzieciach ciekawość świata, a w szczególności pasję do liczb i podstawowej matematyki, z której regularnie prowadzi zajęcia dla naszych Skrzatów. Jednak nie myślcie, drodzy Rodzice, że z Ciocią Karoliną bywa nudno! Ogromne poczucie humoru, pogodne usposobienie i zaangażowanie w prowadzone zajęcia to tylko niewielki ułamek z jej pozytywnej osobowości. Ciocia Karolina może z dumą pochwalić się swoim trzyletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i ukończonymi studiami na kierunku pedagogika. Właściwa osoba na właściwym miejscu, prawda? Otóż to! Ciocia Karolina z dumą i niesamowitym zaangażowaniem sprawuje również funkcję Asystenta Rodzica – pomaga, tuli i rozbawia nasze Skrzaty w ich pierwsze dni w żłobku. Wspiera rodziców swoim promiennym uśmiechem, który zdaje się rozświetlać ich dzień i pomagać w trudniejszych dniach. Ciocia Karolina wprost przyznaje, że każdy wywołany uśmiech na twarzy dziecka to jej osobisty sukces, za który kocha to, co robi. 

A Wy za co cenicie naszą wspaniałą Ciocię Karolinę?

I… Uśmiech😁 

Ciocia Bożena i jej wyjątkowa pasja do uchwycenia najszczęśliwszych chwil naszych Skrzatów lśnią swoją magią w żłobku przy ulicy Wojska Polskiego w Oleśnicy. Ciocia Bożena jest autorką najlepszych zdjęć 📷naszych podopiecznych, które tylko świadczą o niesamowitej zabawie i frajdzie w żłobku🍼. Wielokrotnie zauważamy szeroki uśmiech😆 którym dzieci obdarzają Ciocię Bożenę, gdy tylko ta zjawia się w zasięgu ich wzroku. Może to talent Cioci Bożeny, a może to dorastające pokolenie modelek i modeli w naszym Zakątku Pasji? Kto wie, liczymy, że wszystkiego dowiemy się w przyszłości.

Za co dzieci kochają Ciocię Bożenę? Cóż, jest wiele powodów, dzięki którym Ciocia Bożena zyskuje specjalne miejsce w sercach naszych podopiecznych, jednak naszym zdaniem to zaangażowanie w przekazywanie wiedzy jest jej kluczem do sukcesu. Dzięki swojemu podejściu, Ciocia Bożena z łatwością zauważa, co uwielbiają dzieci i to właśnie do nich dostosowuje przeprowadzane zajęcia. Masa zabawy, frajdy i wzbudzanie ciekawości świata to jej priorytet w codziennej opiece nad naszymi Skrzatami. Sama przyznaje, że najbardziej lubi spacery z dziećmi, podczas których może pokazać im piękno Oleśnickiej przyrody – Ciocia Bożena powtarza, że to podczas spacerów widać najszczersze z uśmiechów dzieci.

Za co chcielibyście podziękować Cioci Bożenie❓

Chcecie przytulaska?

Ciocia Ania z niezwykłym podejściem do dzieci niejednokrotnie zaczarowała nasze Skrzaty swoją pasją do dzielenia się ciepłem i wszechobecną miłością. Mówi się, że okolice Zakątka Pasji promieniują niespotykaną aurą ciepła, przyjaźni i komfortu. 

Psst… zdradzimy Wam sekret! Za tą aurę w dużej mierze odpowiada właśnie Ciocia Ania, która mimo niedawnego dołączenia do naszego zespołu, zdążyła zdobyć serca rodziców oraz dzieci swoim uśmiechem i otwartą postawą. Przekraczając próg placówki przy ul. Wojska Polskiego, możecie mieć możliwość spotkania prawdziwej iskierki szczęścia w postaci Cioci Ani.

Ciocia Ania wykazuje prawdziwą pasję i dar do opieki nad dziećmi. Mogliśmy zobaczyć to w momencie, kiedy po raz pierwszy przekroczyła próg żłobka Leśny Skrzat, a dzieci z zaciekawieniem i niemałym oczarowaniem jej osobą, spoglądały na nową Ciocię. 

Strach? Płacz? Nie na warcie Cioci Ani! Ciocia Ania niezwykle dobrze podchodzi do dzieci, które mają trudniejszy dzień. W swoich działaniach pozostaje wyrozumiała, czego wynikiem końcowym jest promienny uśmiech jej wychowanka. Każdy kryzys zostaje zażegnany tak szybko, jak tylko się pojawia, dlatego przechodząc w okolicy żłobka najczęściej będziecie mogli usłyszeć gromki śmiech naszych Skrzatów, któremu wtóruje śmiech Cioci Ani.

A Wy za co uwielbiacie Ciocię Anię?

Wszyscy gotowi? To już jutro!

Niemożliwe, że ten tydzień zleciał tak szybko!

Na pewno zdążyliście już poznać nasze Ciocie i przekonać się o ich wyjątkowych pasjach i promiennym usposobieniu. Dowiedzieliście się o ich niesamowitym podejściu do dzieci, niespotykanym zaangażowaniu w przeprowadzane zajęcia oraz wielu, wielu innych pozytywnych cechach, które sprawiają, że zarówno dzieci, jak i Rodzice z uśmiechem na ustach przychodzą każdego ranka do naszego żłobka przy ul. Wojska Polskiego 56H. 

Możemy Wam opowiadać o innych możliwościach naszego Zakątka Pasji i cudownej kadrze, która go tworzy jeszcze przez kolejne godziny, jednak mamy lepsze rozwiązanie. Już jutro, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami odbędą się dni otwarte, podczas których nie tylko będziecie mieli okazję poznać wspaniałe Ciocie i zobaczyć placówkę od wewnątrz, na własne oczy. Na ten dzień przygotowaliśmy specjalnie dla Was mnóstwo atrakcji, m. in.:

– malowanie twarzy

– zabawy z dziećmi

– popcorn i inne przekąski 

– kącik plastyczny

Sprawimy, aby ten dzień był niesamowity zarówno dla Waszych pociech, jak i dla Was i został zapamiętany na długo, jako wstęp do nowego etapu w życiu dzieci.

Do zobaczenia!