25

maj
2023

Poznaj z nami zakątek nieskończonych możliwości…:)

🤍🤍🤍Wszyscy gotowi do dalszej podróży?😍🤍🤍🤍
Zakątek Nieskończonych Możliwości ✨ przy ul. Okrężnej 15 w Oleśnicy już za 5 dni 🥰🥰otworzy swoje drzwi i pokaże, dlaczego to właśnie on byłby dobrym wyborem na zrobienie pierwszego poważnego kroku w stronę samodzielności Waszej pociechy ❤❤🤗😍. Brak barier, brak marudzenia ,,ale przecież się nie da!’’ oraz oczywiście brak nudy 👶✨☀️! Nieskończone możliwości naszego zakątka spowodują, że Wasza pociecha będzie miała najlepsze warunki rozwoju ❤ i zapewnioną najlepszą opiekę 🥰.
Zakątek Nieskończonych Możliwości dąży do tego, że nasi podopieczni mogą być tym, kim tylko zechcą 🤗😍. W Zakątku Nieskończonych Możliwości głównym celem jest odkrycie pasji i zainteresowań dzieci poprzez stawianie wraz z nimi ich pierwszych kroków, ocieranie pierwszych łez podczas adaptacji i sprawianie, że na ich twarzach gości szeroki uśmiech 😄. W żłobku stawiamy na rozwój dzieci i usamodzielnianie kolejnych pokoleń, dzięki czemu nasi absolwenci żegnając się ze żłobkiem są w pełni przygotowani, aby stawiać czoła wszelkim wyzwaniom, jakie czekają w dalszych etapach edukacji 👶🤍.
Od samego wejścia do placówki niemal czuć motywację i masę pozytywnej energii ⭐️, która emanuje od naszych Skrzatów oraz od Cioć, które jak nikt inny potrafią dostrzec potencjał dziecka i otoczyć go nieziemską opieką. Opieka naszych Cioć jak nic innego na tym świecie sprawi, że dziecko będzie czuło wsparcie i nawet w trudniejszych chwilach się nie podda ☀️🥰. Wszystko to powoduje, że w okolicach Okrężnej 15 słońce wydaje się świecić jaśniej, a chmury od razu znikają, widząc pozytywne nastawienie naszych Cioć do każdego kolejnego dnia 😊☀️.
Zakątek Nieskończonych Możliwości znajduje się niemal w samym sercu ❤️ Oleśnicy, nieopodal rynku. Przechodząc obok żłobka często można zapomnieć gdzie i w jakim celu zamierzało się iść – śpiewy i śmiech słyszany z naszego Zakątka sprawia, że na twarzach przechodniów również gości uśmiech, a oni sami zastanawiają się, w jaki sposób mogliby dołączyć do takiej lub podobnej, beztroskiej zabawy 😁. Jest to tylko potwierdzeniem niezaprzeczalnego faktu, że dzieci podczas dnia w żłobku nie mają czasu na nudę. W związku z niebywałymi zajęciami, dbamy również o kwestie bezpieczeństwa – nasza wykwalifikowana kadra czuwa nad Skrzatami wraz z wsparciem naszego monitoringu w każdej z dostępnych sal 🥰❤️.
Nasze niesamowite Ciocie są ekspertami w przeprowadzaniu zajęć, dbając o to, aby nieprzerwanie rozbudzać kreatywność dzieci i ich chęć do poznawania nowych rzeczy. Jesteśmy dumni z tego, jak pięknie rozwijają się Skrzaty pod czujnym okiem Cioć z naszego zakątka – nie ma dnia, w którym Ciocie nie podzieliłyby się dobrą radą czy dobrym słowem w stronę rodzica, który dąży do przekroczenia kolejnego kamienia milowego w rozwoju dziecka ❤️❤️❤️.
To, jak i wszystko inne sprowadza się do faktu, że placówki Leśny Skrzat przy ulicy Okrężnej 15 nie da się wprost opisać słowami – najlepiej przyjść i przekonać się na własne oczy jak niesamowita kadra oraz magiczne miejsce codziennie mają wpływ na rozwój i wczesną edukację najmłodszych 👶. A okazja do tego nadarzy się już w najbliższą sobotę o godzinie 9, kiedy to rozpocznie się Dzień Otwarty w Zakątku Nieskończonych Możliwości.
Zapraszamy! 🤍🤍🤍
🤍🤍🤍Słyszeliście to?😍🤍🤍🤍
Jeśli kiedykolwiek do Waszych uszu dotarł wspaniały ❤ dźwięk cudownej muzyki 🎶 w akompaniamencie dziecięcych 👶👶 śmiechów lub nucenia melodii, możecie być pewni, że to właśnie niezwykle muzykalna Ciocia Emilka przygrywa naszym Skrzatom w Zakątku nieskończonych możliwości, umilając im pobyt w żłobku i rozbudzając w nich zamiłowanie do muzyki 🥰🤍.
Ciocia Emilia doskonale wie, jak stworzyć zgrany zespół z maluchami 😄. Pobudzając zmysły muzyczne, wspólnie tworzą radosne rytmy i melodyjne harmonie, dbając o to, aby ich śpiewy i tworzenie przeróżnych dźwięków niosły się po każdym zakamarku Oleśnicy, tworząc istną symfonię 🎶🎼🎤. Pomyślicie: ,,niemożliwe!’’ – bo przecież w jaki sposób możliwe byłoby tak dobre zaangażowanie dzieci w zajęcia, aby wydobyć z nich prawdziwy koncert? Cóż, od siebie powiemy tylko tyle – dokładnie z tego powodu to właśnie między innymi Ciocia Emilia sprawuje opiekę w Zakątku nieskończonych możliwości 😄 – idealnie skreśla słowo ,,niemożliwe” i powoduje, że jakiekolwiek bariery podczas zajęć przestają istnieć.
Oczywiście oprócz wiadomego talentu muzycznego, Ciocia Emilia ma również niesamowite podejście do dzieci 🥰😍. Dzięki swojemu spokojnemu nastawieniu i wielkim pokładom cierpliwości, Ciocia Emilia sprawuje również funkcję Asystenta rodzica w Zakątku nieskończonych możliwości. Zawsze służy dobrym słowem i potrafi doradzić, gdy rodzic wraz z dzieckiem znajdują się w kropce. Ciocia Emilia ociera łzy, przytula na pocieszenie i sprawia, że wszelkie smutki natychmiast znikają 🤍👶. Nie pozwala smucić się swoim wychowankom za długo – w końcu im mniej czasu w ponurym humorze, tym więcej czasu na świetną zabawę i kolejne niesamowite przeżycia w następnych dniach w żłobku. Ciocia Emilia zawsze jest tam, gdzie jest potrzebna, gotowa otulić swoim opiekuńczym ciepłem, a jej troska jest tak ogromna, że dzieci już od pierwszej chwili spędzonej z Ciocią Emilią czują się w pełni otoczone opieką 🥰👶.
Dlaczego Skrzaty kochają Ciocię Emilkę ❤️💖? Powodów jest kilka, a większości z nich możecie domyślić się już po cechach, które zdążyliście poznać, jednak to, za co najbardziej nasze Skrzaty uwielbiają Ciocię Emilię to jej kreatywność ❤️🤩🤩. Ciocia Emilia potrafi stworzyć niezapomniane przygody i pełne radości i śmiechów chwile dla dzieci 😄. Kreatywność Cioci Emilii oraz jej wyobraźnia sprawiają, że codzienne zajęcia mogą stać się prawdziwą podróżą do magicznych krain w Zakątku nieskończonych możliwości ❤️❤️. Dzieci nie tylko uczą się i rozwijają pod jej opieką, ale także wspaniale się bawią i odkrywają nowe pasje. Dodatkowo Ciocia Emilia pozostaje w pełni zaangażowana w interakcje z dziećmi 👶👶. Jej entuzjazm oraz pozytywne nastawienie są na wagę złota, a każde następne zajęcia przeprowadzane przez Ciocię Emilię są niczym promyk słońca ☀️☀️, który rozświetla nawet najbardziej pochmurne ☁️ dni, przynosząc masę szczęścia i perspektywę cudownego rozwoju naszych Skrzatów w żłobku przy ulicy Okrężnej 15 🤍💓💞
🤍🤍🤍Co za talent!☀🤍🤍🤍
Ciocia Agata ❤ przez swój niespotykany talent do opowiadania wszelakich historii 📖 zdaje się przenosić nasze Skrzaty do magicznej krainy 👶💞 zawierającej mnóstwo przygód, wyzwań i morałów, które zostają przyswajane przez naszych podopiecznych w Zakątku Nieskończonych Możliwości 🤍🤍💓.
Nasze Skrzaty 👶 z ogromnym zapałem i zainteresowaniem podchodzą do opowiadanych przez Ciocię Agatę historii. Niejednokrotnie widać, jak z iskierkami ✨ zachwytu w oczach, wychowankowie Cioci Agaty spoglądają na nią z zaciekawieniem, chcąc przyswoić każdy szczegół opowieści 😄📖. Baśniowa kraina w umyśle Cioci Agaty zdaje się nie mieć końca, a wspomagając się znanymi wszystkim bajkami i historiami, Ciocia Agata stara się tworzyć je na nowo ☀, aby jej wychowankowie nigdy nie byli pewni zakończenia i zawsze z przejęciem czekali do samego końca 🥰😍. Skąd wiemy, że Skrzaty tak chętnie słuchają opowieści Cioci Agaty? Cóż, to proste – kompletna cisza i wzrok dzieci skupiony w tym czasie tylko na jednej osobie w żłobku utwierdza nas w przekonaniu, że Ciocia Agata to niebywały bajkopisarz 💗, którego historie są uwielbiane przez naszych podopiecznych 😄.
Opowiastki i historyjki pozostają na podium rzeczy, z których w oczach naszych Skrzatów Ciocia Agata pozostaje szczególnie znana 💗😍🥰. Na podium, ponieważ kim byłaby Ciocia z Zakątka Nieskończonych możliwości, która ograniczałaby się jedynie do jednej specjalności✨? Ciocia Agata poza niesamowitą wyobraźnią i nieskończonymi rozwiązaniami w spędzaniu czasu ze swoimi podopiecznymi w bajkowych miejscach uwielbia przeprowadzać kreatywne zajęcia, które sukcesywnie zachwycają nasze Skrzaty 😍. Z Ciocią Agatą z pewnością nie ma nudy! Przebojowy i rozrywkowy charakter Cioci Agaty sprawia, że Skrzaty z szerokimi uśmiechami na twarzach ruszają się w rytm muzyki czy też chętnie uczestniczą w zabawach ruchowych, które Ciocia Agata przeprowadza wzorowo 🤩.
Szczerze? Nie ma Skrzata, który nie kochałby Cioci Agaty. Jej troska i cierpliwość w stosunku do naszych Skrzatów są codziennością, a to powoduje, że jej wychowankowie nie krępują się prosić o pomoc czy prosić o ciepłego przytulaska 🤗🤗 w trudniejszy dzień. Buduje to wyjątkową atmosferę zaufania i otwartości, podczas której każdy może poczuć się w pełni bezpiecznie oraz w pełni zrozumiany 🥰. Ciocia Agata tworzy w ten sposób najlepsze warunki rozwoju naszych Skrzatów, które dzień po dniu i tydzień po tygodniu z szerokim uśmiechem przybywają do Zakątka Nieskończonych możliwości. Oprócz podejścia do dzieci, Ciocia Agata ma również niesamowite podejście do naszych wspaniałych rodziców, którzy z zainteresowaniem słuchają spostrzeżeń Cioci Agaty 🤗🥰. Zawsze udziela cennych rad oraz porusza kwestie, które najbardziej interesują rodziców. Kompletnie i szczegółowo potrafi przedstawić sytuację rozwojową dziecka dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, jakie nabyła podczas aktywnej pracy z dziećmi 💗.
A wszystko to powoduje, że Ciocia Agata pokonuje wszelkie trudności i stawiając dziecko na pierwszym miejscu, z ekscytacją wskazując mu drogi, którymi może się udawać z uśmiechem na ustach, krocząc przez pierwsze lata swojego życia 🤍🤍💓
🤍🤍🤍Tylko spójrzcie, jak kolorowo! 🥰🤍🤍🤍
Ciocia Beata dzięki swojej niesamowitej kreatywności 💖 jest prawdziwą artystką i mistrzynią prac plastycznych w Zakątku nieskończonych możliwości przy uicy. Okrężnej 15. Zajęcia Cioci Beaty są pełne śmiechu 😄😄 i frajdy z odnoszonych sukcesów w stawianiu kolejnych kroków naszych Skrzatów w kierunku stania się najlepszymi malarzami lub abstraktami w Polsce, a może i nawet na świecie 🤩! Kto wie, co przyniesie przyszłość, kiedy za młodu przebywało się pod czujnym okiem kreatywnego eksperta i specjalisty w postaci Cioci Beaty – dla niej nie ma rzeczy niemożliwych 💖👶, gdy chodzi o rozwijanie dziecięcej kreatywności. Nasze Skrzaty korzystają ile mogą z talentu Cioci Beaty, gdy zgodnie z jej wskazówkami i instrukcjami zanurzają palce w farbie, czy biorą kredkę w dłoń, aby pod koniec dnia w żłobku z dumą pokazać swoją pracę plastyczną najukochańszym rodzicom 🖌🖍.
Ciocia Beata poza byciem artystycznym geniuszem jest entuzjastyczną iskierką ✨ naszego Zakątka nieskończonych możliwości, która nie tylko przybywa z nietuzinkowymi rozwiązaniami, ale również z ogromnym zapałem i pozytywną energią do przeprowadzania zajęć ruchowych 👶👶. Ciocia Beata zdaje się być mistrzynią zabaw i gier, które wymagają od dzieci małego rozruszania się z wielką ilością frajdy, gdy to nasze Skrzaty starają się jak mogą, powtarzając kolejne sekwencje ruchowe, przy okazji rozwijając swoje młode mięśnie 😄👶. Dzięki Ciocia Beacie zajęcia stają się prawdziwą przygodą pełną ruchu i zabawy. Jesteśmy przekonani, że Skrzaty niejednokrotnie zauważały to, jak ogromny mają potencjał i jak wiele posiadają siły do zabawy właśnie dzięki Cioci Beacie, która jak nikt inny ma moc ✨ perswazji i niemal hipnotyzująco wpływa na każdego wychowanka, przekonując do czynnego udziału w kreatywnych zabawach.
Za co Skrzaty pokochały Ciocię Beatę 💚💙? Cóż, poza wspaniałymi zajęciami, które Ciocia Beata regularnie przeprowadza oraz nieskończenie pięknymi pracami plastycznymi, które na bieżąco wspiera, Ciocia Beata jest dla naszych Skrzatów wzorem dobrej przyjaciółki 💐. Z Ciocią Beatą każdy dzień wydaje się być bardziej kolorowy, pełen radości i niespotykanych przeżyć 🥰. Dzieci czują się bardzo swobodnie w jej towarzystwie i mają pewność, że zawsze mogą na nią liczyć. To właśnie relacja zbudowana z naszymi Skrzatami na bezgranicznym zaufaniu 💖💖sprawia, że relacje w Zakątku Nieskończonych możliwości bywają tak wyjątkowe. Dodatkowo wydawać by się mogło, że Ciocia Beata posiada supermoc – dar odkrywania indywidualnych zdolności 👶💖. Dzięki bliskim relacjom z Ciocią Beatą, nasze Skrzaty potrafią się otworzyć i pokazać sto procent swoich możliwości, a Ciocia Beata wspiera je, obdarzając pięknym uśmiechem.
Ciocia Beata to osoba, przy której każde dziecko ma szansę rozkwitnąć 🌺i odkryć w sobie artystyczną iskrę 🤍. To właśnie dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy z naszych Skrzatów z Zakątka nieskończonych możliwości wygospodarował kawałek swojego ogromnego serca specjalnie dla Cioci Beaty🥰🤍🤍.