12

mar
2020

Tymczasowe zamknięcie żłobka Leśny Skrzat

Drodzy Rodzice! 
W związku z dzisiejszymi decyzjami Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego oraz wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Polityki Społecznej w dniu  11/03/2020 zarząd firmy Leśny Skrzat Sp. z o.o. podjął decyzję, iż w dniach 12 i 13 marca wszystkie podległe placówki będą normalnie czynne, tj. żłobki od godziny 6:30 do 17:00, natomiast przedszkole w godzinach od 6:00 do 18:00.

W dniach 16 marca (poniedziałek) do 26 marca (czwartek ) wszystkie placówki Leśny Skrzat będą zamknięte – chyba, że otrzymamy inne wytyczne z Wydziału Oświaty miasta Oleśnicy, który jest organem kontrolującym żłobki i z Kuratorium Oświaty we Wrocławiu o zmianie dzisiejszych decyzji. Jeżeli chodzi o kwestie płatności bardzo prosimy uzbroić się w cierpliwość. Nadal czekamy na informacje z Urzędu Miasta Oleśnica.
Przypominamy, iż każdy z rodziców może wziąć dodatkowy zasiłek opiekuńczy (USTAWA z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i  zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych)
Więcej szczegółów na https://www.zus.pl/