07

maj
2023

Zakątek Kreatywności👶_oczaruje twoje zmysły

Też to czujecie❓

To przeczucie zwiastuje, że już za 5 dni nasz Zakątek Kreatywności przy ul. Głównej 7 w Brzeziej Łące otworzy się specjalnie dla Was – osób, które cenią kreatywne podejście do rozwoju dziecka🧒.

Zakątek kreatywności jest miejscem, w którym dzieci mogą rozwijać się twórczo, w akompaniamencie animacji i zajęć naszych utalentowanych Cioć. Tańce💃i śpiewy podczas animacji niosą się po całej Brzeziej Łące i okolicznych miejscowościach, natomiast podczas samych prac plastycznych nawet ciekawskie ptaki🐦często zaglądają przez okno, aby przekonać się o umiejętnościach rozwijanych przez nasze zdolne Skrzaty. Zakątek kreatywności cechuje się najważniejszą rzeczą, która upewnia nas w przekonaniu, że nie bez kozery właśnie takie miano nosi placówka w Brzeziej Łące – nasze skrzaty poza oczywistym darem manualnym rozwijają w sobie również kreatywne umiejętności przekonywania rodziców do pozostania jak najdłużej w żłobku.

Pomyślicie🤔sobie – niemożliwe! Jak dziecko może odkładać w czasie powrót z rodzicem do domu? Cóż, patrząc na samą placówkę i jej otoczenie oraz niesamowite Ciocie z ogromnym poczuciem humoru i kreatywnym podejściem do spędzania czasu z dziećmi, sami chętnie zatrzymalibyśmy się tam na odrobinę dłużej.

Zakątek Kreatywności w Brzeziej Łące znajduje się z dala od zgiełku ruchliwych ulic, placówka położona jest w spokojnej okolicy, nieopodal lasu. Żłobek posiada własne podwórko, na którym dzieci swobodnie mogą spędzać czas w trakcie zajęć lub w czasie wolnym, który jest przeznaczony na swobodne zabawy lub animacje. Po wejściu do niepozornie wyglądającego budynku naszej placówki, już w szatni będziecie mogli zobaczyć ogrom prac plastycznych naszych utalentowanych Skrzatów, które regularnie przypominają nam o tym, jak dumni jesteśmy z naszych cudownie rozwijających się podopiecznych. Prace plastyczne są wykonywane zazwyczaj podczas zajęć tematycznych – w końcu nasze Ciocie są ekspertami w łączeniu edukacji z dawaniem możliwości poznania własnych zdolności Skrzatów uczęszczających do żłobka. Kreatywność w naszym Zakątku nie zna granic – jasno wskazuje na to nietuzinkowe podejście do przeprowadzanych zajęć przez nasze Ciocie i ich ogromnie angażujące pomoce dydaktyczne, które towarzyszą im w ciągu dnia, a które również możecie zobaczyć na wielu zdjęciach. Wisienką na torcie niewiarygodnych możliwości rozwoju naszych podopiecznych jest szeroki wachlarz zajęć dodatkowych. Rytmika? A może zajęcia z alpakami lub pieskami? Animacje, zajęcia sensoryczne oraz kuchcikowo dodatkowo rozbudzają zdolności manualne naszych najmłodszych. Nie musicie wybierać i główkować nad tym, co najbardziej odpowiadałoby waszemu dziecku. W trakcie zajęć wszystkie dzieci mogą dowolnie brać w nich udział. 

A teraz chwila na głęboki oddech i powrót do rzeczywistości, w której już w najbliższą sobotę o godzinie 9 rozpoczną się nasze dni otwarte Zakątka Kreatywności. Jeżeli chcecie zobaczyć na żywo to fascynujące miejsce oraz poznać nasze utalentowane Ciocie – nie czekajcie i już teraz zapiszcie się na Dni Otwarte, które odbędą się już 13.05.2023 r.

Spójrzcie tylko! 

Ciocia Dorota nie tylko czaruje nasze Skrzaty swoim wspaniałym uśmiechem, który zdaje się przeganiać chmury znad żłobka nawet w te najbardziej szare dni, ale również sprawia, że dzieci z dnia na dzień coraz bardziej kochają prace plastyczne. Ba! Nie tylko dzieci! Dumni rodzice, którzy obserwują wystawione w szatni prace swoich pociech są równie zachwyceni, że dzieci mogą rozwijać się manualnie w tak przyjazny i prosty sposób.

💜💜💜Czy to błysk flesza? 📸💜💜💜
Nie! To błysk ✨ spowodowany iskrą radości 😄 od Cioci Ani, która niebywale i zachwycająco wzbudza kreatywność ✨ wśród naszych Skrzatów poprzez zajęcia techniczne 🧩.
Nuda? Co to takiego? 🤨 Skrzaty, które uczestniczą w zajęciach Cioci Ani znają to pojęcie tylko w teorii. Ciocia Ania przez swoją kreatywność i indywidualne podejście do dzieci zawsze dostosowuje zajęcia do potrzeb jej podopiecznych 👶. Zajęcia przeprowadzane przez Ciocię Anię są niezwykłe i możemy to stwierdzić nie tylko po jej cudownych zdjęciach 📸, które otrzymujemy po zjawiskowych zajęciach, ale również po zapale, z jakim dzieci opowiadają o dniu w żłobku, skupiając się na każdym szczególe. Opowiadania dzieci możemy zrozumieć w mniejszym lub większym stopniu, jednak jedno jest pewne – z ust dzieci nie schodzi uśmiech 😄, gdy spomiędzy kolejnych słów powtarzane jest imię Cioci Ani.
Zastanawiacie się pewnie 🤔, co tak urokliwego ma w sobie Ciocia Ani, że nasze Skrzaty na samo jej wspomnienie zdają się otrzymywać nową energię i nawet w leniwe poranki o wiele chętniej wstają z przytulnego łóżka, żeby móc zjawić się w naszym Zakątku Kreatywności. Cóż – odpowiedź na tą zagwozdkę jest bardzo prosta. Ciocia Ania niejednokrotnie wywołuje uśmiech na twarzach dzieci 👶 nawet w te dni, które z góry w ocenie rodziców wydają się być spisane na straty, bo ich pociecha po prostu wstała z łóżka lewą nogą. Ciocia Ania oprócz wielokrotnego przekazywania rodzicom cennych porad 📝, doskonale znając swoich podopiecznych, znajduje rozwiązania, które codziennie w żłobku wspomagają rozwój ich pociech. Ponadto nasze Skrzaty mają poczucie, że Ciocia Ania zawsze jest w pobliżu 💖 – gdy tylko w oczach dzieci pojawią się pierwsze łezki, pewne jest to, że Ciocia Ania nie dopuści do ich wypłynięcia 🥰
Poczucie bezpieczeństwa oraz troska 🤗, jaką Ciocia Ania obejmuje swoich podopiecznych, a także jej optymistyczne podejście i niebywałe poczucie humoru powodują, że nasze Skrzaty uwielbiają Ciocię Anię. Jej wspaniała aura kreatywności niesie się przez okolice żłobka w Brzeziej Łące i… Możecie nam nie wierzyć, ale niejednokrotnie widzieliśmy, że nawet kwiaty 💐 rozwijają się piękniej w okolicach naszego Zakątka, będąc świadkiem pozytywnego podejścia Cioci Ani do aktywnie prowadzonych zajęć ☀️🌷🌸.
A Wy za co cenicie Ciocię Anię? 💜💜💜
💜💜💜Kto nie zna Cioci Anety?🤔💜💜💜
Ciocia Aneta od lat czaruje✨ nasze Skrzaty całą swoją wspaniałą osobowością☀️, a w szczególności jej kreatywnymi zabawami z tańcem i śpiewami w roli głównej 🎸🥁🎤💜.
Podejście Cioci Anety do przeprowadzanych zajęć powoduje, że nikt, kto miał styczność z Leśnym Skrzatem, nie byłby w stanie odpowiedzieć ,,ja!’’ na wcześniejsze pytanie 😍. Ciocia Aneta wkłada ogrom serca i przygotowania w przeprowadzane zajęcia – nigdy nie dopuszcza do tego, aby którykolwiek z jej wychowanków znudził się choćby w najmniejszym stopniu 😄.
Zastanawiacie się pewnie, co wyjątkowego ma w sobie Ciocia Aneta, że znają ją rodzice z każdego zakątka Leśnego Skrzata, a mali absolwenci 👶, gdy tylko ją spotkają, machają w jej stronę z ogromnym uśmiechem i niemałym zauroczeniem w oczach. Cóż, Ciocia Aneta jest istnym człowiekiem orkiestrą 🎤🥁🎸 – jej kreatywność i nietuzinkowe podejście do organizowanych zajęć powoduje, że wszędzie jest jej pełno. Sukcesywnie wspiera również rozwój dzieci już od kilku lat – miała okazję doświadczać i obserwować, jak na jej oczach rosną kolejne pokolenia Skrzatów, u których była powodem do promiennego uśmiechu 😃, wsparciem w trudniejszych chwilach i ostoją w trakcie licznych adaptacji 💕. Poza organizowaniem zajęć, opieką nad dziećmi i wspomaganiem rodziców dobrymi radami, Ciocia Aneta dba o zaplecze organizacyjne wszelkich wydarzeń, które odbywają się w żłobkach. Nasz coroczny festyn rodzinny, który jest organizowany z okazji dnia dziecka powstaje między innymi właśnie z udziałem kreatywności Cioci Anety ✨.
Jedno jest pewne – wszyscy uwielbiają Ciocię Anetę. Sama obecność Cioci Anety na placówce wpływa cudownie na wszystkie Skrzaty. Pozytywne nastawienie i zaraźliwy śmiech tylko potęgują ciepło na sercu 💗, które odczuwa się, widząc Ciocię Anetę w swoim żywiole podczas zajęć czy też dowolnych zabaw. Przez swoje ogromne doświadczenie i niebywałą znajomość potrzeb dzieci 👶, Ciocia Aneta zawsze znajdzie złoty środek na trudniejsze dni swoich podopiecznych.
Psst! 🤫 Zdradzimy Wam sekret! Mało kto wie, że Ciocia Aneta ma magiczną moc ✨ – w jednej chwili potrafi przemienić łzy smutku w łzy radości, spowodowane nagłym i gromkim śmiechem. Podobno to skutek przebywania Skrzatów w ponurym nastroju w towarzystwie Cioci Anety, która nigdy nie dopuszcza do tego, aby ktokolwiek w jej otoczeniu pokazywał grymas niezadowolenia lub smutku na swojej twarzy 🥰.
Przez uczestnictwo w maleńkich, codziennych sukcesach kilku pokoleń naszych Skrzatów, Ciocia Aneta do teraz zostaje ciepło wspominana przez rodziców 💐, którzy mieli okazję ją poznać na przełomie ostatnich lat i przekonać się, że jej bogate doświadczenie, duża wiedza i ogromne serce tak wspaniale wpłynęły na to, jakimi niesamowitymi starszakami są teraz nasi absolwenci 🥳🤩.
A Wy? Za co chcielibyście podziękować Cioci Anecie? 💜💜💜
💜💜💜Gotowi do zabawy? ✨💜💜💜
Ciocia Natalia to prawdziwy wulkan🌋 niesamowitej energii ☀, która przejawia się we wspaniałych animacjach i cudownych zabawach ruchowych, które efektywnie przekonują nasze Skrzaty 👶 do podjęcia codziennej dawki ruchu 😄. Ciocia Natalia jest zdania, że w zdrowym ciele, zdrowy duch i właśnie dzięki temu codziennie kreatywnie pracuje nad poprawą koordynacji ruchowej naszych podopiecznych💜.
W zajęciach przeprowadzanych przez Ciocię Natalię, nasze Skrzaty mają do czynienia z wieloma bodźcami✨, które doskonale pobudzają ich prawidłowy rozwój🌸. Bądźmy szczerzy – nasi podopieczni kochają zajęcia Cioci Natalii z wielu różnych powodów, jednak to, co stanowi główny punkt wskazujący na to, jak chętnie Skrzaty angażują się w tańce i inne animacje jest osobowość Cioci Natalii❤️❤️❤️. Ciocia Natalia jest istnym promykiem słońca ☀️ w naszym Zakątku kreatywności, jej radość w przeprowadzanych zajęciach oraz uśmiech, kiedy obserwuje, jak jej podopieczni z pasją i zaangażowaniem powtarzają wykonywane przez nią aktywności są niepowtarzalne🤗. Ciocia Natalia codziennie dokłada wszelkich starań, aby na twarzach dzieci pojawiał się najszczerszy z uśmiechów i jej starania zawsze kończą się sukcesem😃.
Poza oczywistą frajdą, która towarzyszy naszym Skrzatom przez cały czas przebywania w otoczeniu Cioci Natalii, Skrzaty zawsze czują jej ogromną pasję w przekazywaniu wiedzy, która powoduje, że ciekawi świata wychowankowie Cioci Natalii zawsze kończą dzień w żłobku z nową porcją ciekawostek, które z zapałem przekazują rodzicom już w szatni🥰😍. Pomiędzy szczęśliwym dzieleniem się minionym dniem w żłobku, Ciocia Natalia zawsze wspomaga rodziców, służąc dobrą radą i wsparciem w kwestiach rozwojowych naszych podopiecznych. Mieszanka wiedzy, zaangażowania i pasji do tego, co robi, jest idealną recepturą na wszelkie zmartwienia rodziców i wszelkie zagwozdki na każdym etapie rozwoju dziecka👶❤️.
Ciocia Natalia utrzymuje, że ma ogromne serce💞, w którym z sukcesem jest w stanie pomieścić wszystkie Skrzaty i podzielić między nich swoją miłość. Podejście Cioci Natalii, jej otwartość i łatwość w kontakcie ze Skrzatami powodują, że nieraz podejrzewamy ją o czytanie w myślach najmłodszych – często nie da się znaleźć innego wytłumaczenia, gdy dostrzegamy, jak świetnie Ciocia Natalia odgaduje wszystkie potrzeby dzieci.😍🥰
A wy? Za co uwielbiacie Ciocię Natalię?💜💜💜
Wszyscy gotowi? 😍 To już jutro! 💜💜💜
Niemożliwe, że ten tydzień minął tak szybko! 🤩🤩🤩🤩🥳
Jesteśmy przekonani, że zdążyliście już pokrótce poznać nasze Ciocie 💞💞 i przekonać się o ich niesamowitej kreatywności 🎨 i unikatowych charakterach 😄. Dowiedzieliście się o ich zjawiskowym podejściu do przeprowadzanych zajęć, zaangażowaniu, pasji, pomysłowości i wielu, wielu innych pozytywnych cechach, które sprawiają, że zarówno dzieci, jak i Rodzice z uśmiechem na ustach przychodzą każdego ranka do naszego żłobka w Brzeziej Łące💞🥰💜💜💜.
Możemy opowiadać o masie innych możliwości naszego Zakątka Kreatywności i nieziemskiej kadrze✨, która go tworzy jeszcze przez kolejne godziny, jednak wierzymy, że mamy jeszcze lepsze rozwiązanie💜. Już jutro, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w placówce Leśny Skrzat przy ul. Głównej 7 w Brzeziej Łące odbędzie się dzień otwarty, podczas którego nie tylko będziecie mieli okazję poznać wspaniałe Ciocie i zobaczyć placówkę od wewnątrz, ale również skorzystać wraz ze swoimi pociechami z mnóstwa atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy. Są to m.in.:
💜malowanie twarzy
💜zabawy z dziećmi
💜animacje
💜popcorn
💜wata cukrowa
💜kącik plastyczny
Sprawimy, aby ten dzień był niesamowity zarówno dla Waszych pociech, jak i dla Was i został zapamiętany na długo, jako wstęp do nowego etapu w życiu dzieci ✨😄💜.
Do zobaczenia! 🥰🥰